Strona 1 z 1

Niedrogi dentysta w Radomiu

: 13 maja 2016, 11:50
autor: annasowa90
Cześć, poszukuje sprawdzonego dentystę w Radomiu. W wyszukiwarce jest sporo gabinetów dentystycznych. Lecz jak już poczytamy opinię na forach to już tak dobrze to nie wygląda. Mam do zrobienia dwa implanty. Koszt niemały i chciałabym, żeby było to wykonane profesjonalnie i w miarę niedrogo.

podobne tematy:

Dobry stomatolog w Radomiu

: 13 maja 2016, 12:23
autor: mariusznowak
Część, sam miałem identyczny problem z implantami. Ile się naszukałem w internecie gabinetów i komentarzy o nich. W końcu wybrałem na tą dentystkę z Radomia http://danuta-majewska.pl . Implant został wykonany wg mnie prawidłowo. Mam go już 2 lata i nie miałem z nim w ogóle kłopotów. Pokarm mi nie wchodzi między zęby i implanta, więc jest dobrze dopasowany. Byłem u stomatologa na 3 wizytach i było po wszystkim. Cenowo jest zbliżona do pozostałych dentystów w Radomiu. Więc możesz śmiało do niej iść.

podobne tematy:

Niedrogi stomatolog w Radomiu

: 16 maja 2016, 9:38
autor: podrygalapawel
Cześć. Nie znam tej placówki stomatologicznej. Ja robiłem zęby w centrum. Było to w gabinecie Rodent, gdzie możesz dość tanio wyleczyć zęby. Mają również podpisaną umowę z NFZ, więc niektóry rzeczy jesteś w stanie zrobić za darmo. Ja jestem zadowolony z tego gabinetu.

podobne tematy: