Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Miejsce na dowolne rozmowy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Dzień dobry. Myślę nad wejściem ze swoimi meblami na niemiecki rynek. Posiadam już niemieckojęzyczną stronę internetową i czas zastanowić się nad reklamą w tamtejszej wyszukiwarce. Mam sporo pytań związanych z tym tematem. Pierwsze z nich czy ciężko jest rozreklamować stronę WWW na hasła tego rodzaju: Konferenzmöbel oraz im zbliżone? Jaki czas potrzebuje firma pozycjonująca na osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najważniejsza kwestia, jaki jest sensowny budżet, który umożliwi tą formę reklamy? Nie chcę wydać więcej niż powinienem, lecz z drugiej strony nie szukam oferty firmy która nie będzie wstanie wypozycjonować mojej strony. Będę wdzięczny za radę od osób, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Dzień dobry. Dobrze, że samemu nie chcesz promować strony internetowej. Takich osób, wbrew pozorom jest wiele i uważają, iż po przewertowaniu poradnika o pozycjonowaniu zdobędą topy w wyszukiwarce. Jeżeli chodzi o czas, który będzie niezbędny aby wypozycjonować stronę na tego rodzaju słowa kluczowe: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 6 miesięcy poczekać. Wszystko będzie zależało od doświadczenia agencji SEO, która podejmie się promocji strony. W tej materii pośpiech jest nie wskazany. Jeśli chodzi o skalę trudności to są to niełatwe hasła. Lecz można je wypozycjonować. Pytanie o koszty jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek rzędu kliku tysięcy zł na miesiąc. Mam nadzieję, że pomogłem.

podobne tematy:

Wróć do „Ciekawe tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości