Czy występują różnice w instalacjach alarmowych?

Miejsce na dowolne rozmowy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy występują różnice w instalacjach alarmowych?

Postautor: mariusznowak » 22 wrz 2016, 11:49

Witam. Chciałbym poruszyć temat systemów alarmowych do budynków mieszkalnych. W najbliższym czasie będę musiał założyć alarm w swoim nowo powstającym domu i chciałbym wybrać odpowiednie rozwiązanie. Przez najlepsze rozwiązanie mam na myśli dobry i funkcjonalny system alarmowy. Dlatego zależy mi na opinii osób, które montują takiego typu urządzenia w domach oraz osób, które mają alarm. Czytają poradniki na stronach oraz forach doszedłem do wniosku, że najlepiej postawić na markę Satel. Lecz występuje dużo sprzecznych opinii dotyczących wyboru czujek oraz ich umiejscowienia w domu. Tak, więc będę wdzięczny za waszą wypowiedź.

podobne tematy:
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy są różnice w instalacjach alarmowych?

Postautor: henryk1965 » 22 wrz 2016, 12:02

Cześć. Faktycznie w sieci można znaleźć wiele sprzecznych informacji. Tak samo jest z alarmami do mieszkania. Zazwyczaj piszą o nich osoby, które nie mają z nimi nic wspólnego. Sprawdzone alarmy w Warszawie http://wkaczorowski.pl montuje ta firma. Na ich stronie zostało zamieszczonych sporo przydatnych informacji. Jeśli chodzi o wybór producenta urządzeń, to jak najbardziej jestem w stanie polecić firmę Satel. Jest to lider tej branży a ich urządzenia charakteryzują się bardzo dużą trwałością. Odpowiednio zamontowany system alarmowy winien zostać podzielony na kilka stref. Bardzo ułatwia to ochronę pomieszczeń jak pozostajemy w budynku. Polecam też użycie 2 rodzai czujek: kurtyny i pospolite czujki termiczne.

podobne tematy:

Wróć do „Ciekawe tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości