Strona 1 z 1

Brygada stolarzy, która zrobi zabudowy meblowe na zamówienie

: 18 maja 2016, 10:40
autor: annasowa90
Witajcie wszyscy. Szukam ekipy remontowej, która może zrobić zabudowę meblową dobrej jakości na wymiar. Nie interesują mnie wykonawcy, którzy są w stanie złożyć tylko nieskomplikowaną szafę. Chciałbym uzyskać jakość wykonania jak na tej stronie: http://jfmfurniture.de/mobel-auf-mass . Na pierwszy rzut oka widać, że brygada zna się na swojej pracy i oferuje dobrej jakości meble. Ktoś ma może namiary na podobnych fachowców?

podobne tematy:

Brygada stolarzy, która zrobi meble na zamówienie

: 18 maja 2016, 11:08
autor: henryk1965
A w Internecie nic nie ma? Nie wierzę, że u nas w kraju nie ma takich firm. Trzeba dobrze poszperać w Internecie. Możesz użyć szukanie zdjęciami. Wtedy będziesz widział od razu zdjęcia. Łatwiej znaleźć coś konkretnego.

podobne tematy:

Firma, która wykonana meble na wymiar

: 19 maja 2016, 11:10
autor: adriansola
Wystarczy, że należycie poszperasz w Internecie. Takiego rodzaju przedsiębiorstw jest od groma. Powstały także tematyczne serwisy internetowe, które gromadzą listy takiego rodzaju firm. Potrzeba trochę zachodu i znajdziesz interesującą Cię firmę. Tu masz nawet taki serwis internetowy: http://polecamspeca.pl/stolarz gdzie jest sporo firm, które oferują usługi stolarskie. Wiele z nich z pewnością realizuje meble na wymiar.

podobne tematy: